درباره ما

فروشگاه اینترنتی جی اس پی مفتخر می باشد با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش محصولات ایمنی JSP ، ساخت کشور انگلستان تجهیزات ایمنی و بهداشت فردی ذیل را به صنعتگران عزیز ارائه نماید .

جهت دریافت لیست قیمت جی اس پی JSP و کاتالوگ جی اس پی JSP با دفتر مرکزی نمایندگی جی اس پی تماس حاصل نمایید .

MK7 با بند ریگلاژی ،تهویه هوا و عینک محافظ :

امن ترین و راحت ترین کلاه ایمنی  JSP MK7 که همراه لوازم جانبی حتی امن تر و راحت تر خواهد بود. با محافظت ۳۶۰ درجه این کلاه، سر از هر زاویه ای در امان خواهد بود. تمام ویژگی ها و طراحی کلاسیک ، MK7 را به معتبر ترین و محبوب ترین محافظ سر موجود تبدیل کرده است.

MK6 با بند ریگلاژی و تهویه هوا :

امنیت و مقاومت بسبار بالا JSP MK6 همراه با قیمت مناسب، این کلاه را به اقتصادی ترین و به صرفه ترین گزینه موجود در بازار تبدیل کرده است.

MK3 (کلاسیک) با بند ریگلاژی :

این کلاه ایمنی زیبا، بسیار مقاوم و کارا می باشد. بند ریگلاژی و قابل تنظیم این کلاه امنیت را همراه با راحتی به شما ارائه می کند. همچنین امکاناتی چون محافظ صورت و گوش قابل نصب بر روی JSP MK3 می باشند.

EVO 8 با بند ریگلاژی و تهویه هوا :

EVO8 JSP برای محیط های پر خطر همچون محل های ساختمان سازی، حفر تونل و معادن که خطر برخورد از بالا و اطراف بسیار زیاد می باشد طراحی شده است.

EVO 3 با بند ریگلاژی و تهویه هوا :

راحتی و امنیت بالای JSP EVO3 این کلاه را به مناسب ترین گزینه برای استفاده های طولانی تبدیل کرده است.

EVO Lite با بند ریگلاژی و تهویه هوا :

EVO Lite JSP بسیار سبک و بسیار راحت می باشد. این کلاه همراه امکانات و لوازم جانبی برای انواع سر با سایز های مختلف مناسب می باشد.

لوازم جانبی مانند بند ریگلاژِی کلاه ایمنی JSP

محافظ صورت JSP

عینک ایمنی JSP

محافظ گوش